Новини
Правила прийому до аспірантури та докторантури Інституту проблем міцності імені Г.С.Писаренка НАН України у 2023 році

Правила прийому до аспірантури та докторантури розроблені відповідно до законодавства України, у тому числі Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 № 261.

Скачати pdf

Пішов з життя Володимир Олександрович СТРИЖАЛО

Дирекція Інституту з глибоким сумом сповіщає, що 26 грудня 2022 року на 83 році пішов з життя відомий український вчений в галузі механіки деформівного твердого тіла і динаміки та міцності машин головний науковий співробітник Інституту член-кореспондент НАН України Володимир Олександрович СТРИЖАЛО.

Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким та колегам Володимира Олександровича у зв’язку з тяжкою втратою.

Пішов з життя Валерій Трохимович ТРОЩЕНКО

Дирекція Інституту з глибоким сумом сповіщає, що 30 листопада 2022 року на 94 році пішов з життя відомий український вчений в галузі механіки деформівного твердого тіла і динаміки та міцності машин, один з фундаторів сучасної теорії міцності матеріалів та елементів конструкцій в умовах циклічного навантаження, Почесний директор Інституту, академік НАН України Валерій Трохимович ТРОЩЕНКО.

Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким та колегам Валерія Трохимовича у зв’язку з тяжкою втратою.

Світла пам’ять про академіка НАН України Валерія Трохимовича ТРОЩЕНКА збережеться в серцях усіх, хто його знав.

Молодим вченим Академії вручено державні нагороди України

Вітаємо кандидата технічних наук САВЧЕНКА Кирила Валентиновича з врученням державної нагороди України – медалі «За працю і звитягу», присуджену Указом Президента України №571/2022 і бажаємо йому міцного здоров’я і подальших успіхів!

Присуджена премія імені Динника Олександра Миколайовича

За серію праць "Деформування і міцність корпусів реакторів, внутрішньокорпусних пристроїв та елементів обладнання першого контуру атомних електростанцій" Xарченку Валерію Володимировичу та Чиркову Олександру Юрійовичу присуджена премія імені Динника Олександра Миколайовича

Пішов з життя Анатолій Павлович ЗІНЬКОВСЬКИЙ

1 серпня на 73 році пішов з життя Директор Інституту проблем міцності імені Г.С. Писаренка НАН України, відомий український вчений у галузі механіки деформівного твердого тіла і динаміки та міцності машин, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії наук України Анатолій Павлович ЗІНЬКОВСЬКИЙ. Світла пам’ять про Анатолія Павловича назавжди залишиться в серцях всіх, хто знав і працював з ним. Дирекція та колектив Інституту висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким.

Президія національної академії наук України. Розпорядження № 381

Призначити з 09 серпня 2022 року виконувачем обов'язків директора Інституту проблем міцності ім. Г.С. Писаренка Національної академії наук України доктора технічних наук Чиркова Олександра Юрійовича до обрання та призначення директора установи у встановленому порядку